Dobrodošli na portal Šabac 24/7 - Vaša najbrža veza sa vestima iz samog grada, Mačve i cele Srbije!

Mačva
Img 1115

Dragutin Bužić

Posle serije bledih partija, Mačva beleži drugi trijumf zaredom u Prvoj ligi Srbije.

U zaostalom meču 9. kola igranom u Gornjem Milanovcu, Šapčani su slavili sa 2:1, rezultatom kojim se i otišlo na poluvreme.

Luka Pejović, junak utakmice bio je i dvostruki strelac za naš tim u 10. i 29. minutu.

Jedini gol za Metalac postigao je Svetislav Milošević u 39. minutu.

Mačva se mic po mic vraća u gornji deo tabele i od danas je sedma sa učinkom od šest pobeda, šest remija i pet poraza. Interesantno da joj drugoplasirani tim Tekstilac beži svega četiri boda. Lider je OFK Beograd.

SASTAV MAČVE: Matija Gočmanac (G), Andrija Marković, Slobodan Sladojević, Igor Ristivojević (K), Uroš Savković, Boško Vraštanović, Marko Jovović  Martin Novaković (70. Nikola Jovanović), Vladimir Mijailović (62. Marko Jevtić),  Sani Abdullahi i Luka Pejović (90+4. Stefan Dimitrijević). Trener: Ivan Kurtušić.