Dobrodošli na portal Šabac 24/7 - Vaša najbrža veza sa vestima iz samog grada, Mačve i cele Srbije!

KK „ŠABAC FUĐIMI“: ČETIRI MEDALJE ZA MLADE KARATISTE

Mačva, Sport, Srbija
440941833 992674665625550 3283024324909859636 N

Ana Acan

Karate klub “Šabac Fuđimi” na internacionalnom karate turniru u Titelu osvojio je pet medalja – tri zlata, jedno srebro i jednu bronzanu medalju. Na turniru je učestvovalo 250 takmičara iz 25 klubova, a šabački Fuđimi predstavljala su četiri takmičara mlađeg uzrasta. Organizator i domaćin takmičenja bio je KK “Crni Pojas” iz Titela.

440945402 992674618958888 6150552860261654401 N

Prvoplasiran kata tim pionira činili su Sofija Teodorović, Mladen Marković, Staša Gavrilović. Pojedinačno prvo mesto osvojila je Staša Gavrilović (pionirke kate) i Mladen Marković (pioniri kate). Drugo mesto pojedinačno pripalo je Sofiji Teodorović (pionirke kate), a pojedinačno treće mesto izborila je Majda Vasić (pionirke kate).

441048013 992675195625497 5195986434872236271 N

Ovo je bila poslednja provera pred prvenstvo Srbije, koje će se održati 19. maja u Jagodini, gde će nastupiti i stariji uzrasti iz šabačkog Fuđimija: Ana Bojić seniorke, Andrea Marković juniorke i Sara Stošić kadetkinje.