Dobrodošli na portal Šabac 24/7 - Vaša najbrža veza sa vestima iz samog grada, Mačve i cele Srbije!

KRUPANJ: DEVET MEDALJA ZA MLADE KARATISTE

Mačva, Sport
Snapinsta.app 434870076 1072077517231091 7535402379342313792 N 1080

Ana Acan

Takmičari karate kluba “Krupanj” juče su imali uspešan nastup na Međunarodnom karate turniru “Kupu Mećavnika” koji se održava pod pokroviteljstvom Emira Kusturice. Učestvovali su klubovi iz Srbije i Bosne i Hercegovine, sa oko 200 takmičara.

Karatisti „Krupnja“ osvojili su četiri zlatne, četiri srebrne i jednu bronzanu medalju u disciplinama kihon, kate i borbe pojedinačno.

Snapinsta.app 434851823 258711403997176 9162258532040924755 N 1080

Zlatna odličja pripala su Anji Milovanović, Viktoriji Popović, Nikoli Zeljić i Filipu Nediću. Srebrne medalje osvojili su Nikola Teovanović, Vuk Teovanović, Đorđe Milićević i Darija Lazarević, dok je u borbama pojedinačno Nikola Teovanović osvojio bronzu.

U klubu se vredno radi, a deo najuspešnijih takmičara priprema se za Balkansko prvenstvo WKC saveza i Srpske karate unije, koje će se polovinom aprila održati u Aranđelovcu.