Dobrodošli na portal Šabac 24/7 - Vaša najbrža veza sa vestima iz samog grada, Mačve i cele Srbije!

METALOPLASTIKA SLAVILA PROTIV UBA

Mačva, Sport, Srbija
434971363 931190885674842 3992618478084316550 N

Ana Acan

U okviru 21.kola Super rukometne lige rukometaši Metaloplastike su na domaćem terenu savladali ekipu Uba rezultatom 34:25.

434946747 931190832341514 8702932287081573348 N

U listu strelaca u redovima Šapčana upisali su se Brana Mirković i Milija Papović sa po šest golova, Igor Milovanović četiri, Domagoj Alilović, Vukašin Pavlović i Milan Dakić po tri, Filip Milovanović,  Aljoša Damjanović i Uroš Simić po dva, dok su po jedan pogodak postigli Mirian Gavashelishvili, Uroš Pavlović i Kosta Petrović. Darko Arsić zabaeležio je 12 odbrana (41 minut na terenu) a Filip Pavković devet odbrana (19 minuta).

U narednom, poslednjem kolu regularnog dela prvenstva, Šapčani gostuju ekipi Dinama u Pančevu. Utakmica se igra u subotu, 6. aprila od 17.00 časova.