Gradsko takmičenje osnovnih i srednjih škola svih kategorija u stonom tenisu održano je danas u sali Sokolskog doma. Učestvovalo je osam osnovnih i sedam srednjih škola.

U kategoriji osnovnih škola ekipno pioniri, prvo mesto pripalo je OŠ “Nikolaj Velimirović”, a u kategoriji pionirki, prvo mesto zauzela je OŠ “Stojan Novaković”.
U kategoriji srednjih škola ekipno, prvo mesto i u muškoj i u ženskoj kategoriji pripalo je srednjoj Tehničkoj školi.
U pojedinačnoj kategoriji osnovnih škola pionirke, prvo mesto osvojila je Teodora Veselinović iz OŠ “Kralj Petar Prvi Karađorđević“ iz Prnjavora, a kod pionira Luka Vujić iz OŠ “Nikolaj Velimirović”.

U pojedinačnoj kategoriji srednjih škola omladinke, prvo mesto osvojila je Lana Birmančević iz Ekonomske škole “Stana Milanović“, a u kategoriji omladinci Vasilije Pavlović, učenik iste škole.
Pobednike očekuje učešće na Okružnom takmičenju.











