Saopštenje za javnost SNS Šabac
Gradski odbor Srpske napredne stranke Šabac najoštrije osuđuje ponovni vandalski čin nepoznatih lica usmeren ka direktorki Šabačkog pozorišta Aleksandri Delić, ali i Srpskoj naprednoj stranci.
Nakon potpuno morbidnih aktivnosti sa lažnim umrlicama sa fotografijom direktorke Delić koje su osvanule na nekoliko lokacija u Šapcu, mržnja i nemoć blokadera sada se iskazuje grafitima mržnje ispisanim na fasadi Šabačkog pozorišta.
Večiti gubitnici jedino nasiljem uspevaju da skrenu pažnju na sebe, a i svakim novim pokušajima da ponize svoju zemlju, predsednika Vučića, funkcionere Srpske napredne stranke ili građane koji podržavaju našu politiku, sve više tonu u ponor i guše se u sopstvenom besu i mržnji.
Višegodišnja kampanja nasilja i licemerja, kao i politika kontriranja čak i na sopstvenu štetu, nikada našim političkim protivnicima neće doneti bolji izborni rezultat. Vandalizam i bes kao ideologiju u političkom delovanju, građani kažnjavaju na najbolji način – glasom za Srpsku naprednu stranku na izborima.
Gradski odbor SNS Šabac










