Gradski odbor Srpske napredne stranke Šabac najoštrije osuđuje vandalizam opozicije na večerašnjem protestu u Novom Sadu.
Zgroženi smo novim neodgovornim delovanjem političkih aktera iz redova opozicije koji i ovu nesreću koriste u političke svrhe, a rezultat takvog ponašanja upravo je huligansko ponašanje kome večeras svedočimo. Cepanje i uništavanje srpske zastave simbola države, dostojanstva i ponosa srpskog naroda je skandalozno ponašanje!
Srpska opozicija, kao ptice zloslutnice, svakim danom seje zlo i mržnju gde god stigne. Ponašanje u trenutku tragedije, kao i večerašnje, jasan su dokaz da su im osećanja porodice nastradalih potpuno ne važni. Prioritet im je da sopstvenu mržnju prema državnom vrhu, usade u građane, nadajući se političkom profitu, jer na drugi način ne uspevaju da dobiju podršku građana Srbije.
Odroni politički, poplave, Kovid, Ribnikar, zar vam nije bilo dosta zloupotrebe srpskih suza?! Vi ste sramota kakvu Srbija nikada nije imala!
Gradski odbor SNS Šabac










