Nakon dvonedeljne pauze zbog obaveza reprezentacije, “Dugice” će ponovo na teren, i to domaći, jer u osmini finala Kupa Srbije dočekuju beogradski “Partizan 1953” u jednom od derbija ove runde.

Susret u Sali Šabačke gimnazije igra se večeras od 18.00 časova.
Iz kluba poziv navijačima da ispune tribine i da zajedno pokušaju da iznenade favorita, ekipu Partizana.










